Bel ons met uw reiswensen of vragen
Of maak een afspraak bij ons op kantoor !
023-7200850
020-7220800
info@lebeaureizen.nl
Tijdens deze reis maakt u kennis met authentiek Canada met eerst bezoek aan de hoofdstad. Daarna een rondreis met alles moois van Atlantisch Canada en New England. Dit gebied heeft als verzamelnaam Acadia. Een gebied met prachtige kustlijn en uitzichten, historische steden, bossen, watervallen en fjorden. Met bezoek langs de indrukwekkend natuurverschijnsel in de Baai van Fundy brengt deze rondreis u ook naar de schilderachtige dorpen op Prince Edward Island.
Beginpunt Reisplan
Ottawa, Ontario
Eindpunt Reisplan
Saint John, New Brunswick
Inbegrepen bij Reisplan
Niet inbegrepen bij Reisplan
Na aankomt, neem u de privé transfer naar uw hotel accommodatie in de historisch binnenstad van Canada’s Hoofdstad Ottawa. Neem een tour op Parliament Hill om Canada’s parliaments gebouwen te verkennen. Een bezoek aan Confederation Square en ByWard Market is ook aan te raden naast de talloze gezellige cafes en restaurants die deze hoofdstad heeft te bieden.
Uw privé transfer brengt u terug naar de luchthaven voor uw vluchten naar Saint John, New Brunswick. Na aankomst in Saint John, haalt u de huurauto op en heeft de rest van de dag vrij om op uw gemak Saint John te verkennen.
Na een kort rit komt u aan in dit schilderachtige dorp Sint Andrews. Hier maakt u kennis met uw eerst inzicht waarom de Fransen dit Acadia noemde – Paradijs. Breng een bezoek aan Kingsbrae garden en Minister’s Islandf of ga de water op om walvissen te spotten. Voor histrosich en prachtige wandelroutes plan een ferrytocht in naar Roosevelt Campobello International Park.
Vandaag steekt u de grens over om de natuur aan de Amerikaanse kant te verkennen in Acadia National Park. Acadia National Park is een prachtig natuurpark op Mount Desert Island met divers hiking en fietsroutes lands historische koetsroutes. Neem de auto om de indrukwekkend route ’27 mile scenic loop’ te doen met haar meren, bossen, ruige kustlijn en de rit naar Cadilac Mountain.
Welkom terug in New Brunswick Canada, u kunt de komende 2 dagen de hoofdstad van New Brunswick verkennen. Fredericton is een kleinschalig stad met een goede verbinding tussen cultuur en geschiedenis. De stad heeft talloze bier brouwerijen die u kunt bezoeken.
Misschien heeft u al diverse documentaires over Fundy National Park gezien. De komende dagen krijgt u de mogelijkheid om zelf Hopewell Rocks te bezoeken waar ’s werelds hoogste eb en vloed optreedt. Geniet van de uitzichten vanaf Cape Enrage en natuurlijk de rest van Fundy National Park.
Welkom in de kleinste dorp op de kust. Geniet van de prachtige maritime charisma van deze dorp.
Neem vandaag u tijd om onderweg te genieten van de route en natuur.
Vandaag rijdt Confederation Bridge over arriveert in historisch en schilderachtige Charlottetown, ook de hoofdstad van Prince Edward Island. Geniet van de stranden en indrukwekkend wandelroutes op de kleinse provincie van Canada.
Vandaag kunt u kiezen voor een rit terug over de vasteland of een ferrytocht naar Nova Scotia. Halifax is een bruisend stad op de kust van Nova Scotia. U kunt hier ook diverse cruises boeken om walvissen en wildlife te kunnen spotten.
Na een rit door bossen komt u aan in Digby. Hier kunt u aanmelden om mee te gaan met een Marine Onderzoekers boot die de walvissen en wildlife opzoekt. Hier bevindt u zich nu aan de andere kant van de baai van Fundy.
Neem de ferry naar Saint John over de Baai van Fundy. Hier overnacht u voordat u de volgende dag terugvliegt.
BESTEMMING | ACCOMMODATIE | |
2 nachten | Ottawa, Ontario | Arc The Hotel |
1 nacht | Saint John, New Brunswick | Chateau Saint Jonh Trademark Collection |
3 nachten | Sint Andrews, New Brunswick | Algonquin Resort St Andrews by-the-Sea |
3 nachten | Bar Harbor, Maine ( USA) | Yellow House Bed & Breakfast |
2 nachten | Fredericton, New Brunswick | By The River Bed & Breakfast |
2 nachten | Fundy Natl. Park, New Brunswick | Parkland Village Inn |
2 nachten | Caraquet, New Brunswick | Auberge de la Baie |
1 nacht | Moncton, New Brunswick | Delta Hotels by Marriott |
2 nachten | Charlottetown, Prince Edward Island | The Harbour House B&B |
2 nachten | Halifax, Nova Scotia | The Halliburton |
2 nachten | Digby, Nova Scotia | Hillside Landing B&B |
1 nacht | Saint John, New Brunswick | Chateau Saint Jonh Trademark Collection |